Karta roczna

Do Zoo Wrocław można wejść tylko w godzinach otwarcia kas. Dotyczy to zarówno posiadaczy biletów jednorazowych, jak i kart rocznych. Przed zakupem karty rocznej prosimy zapoznać się z regulaminem zakupu i użytkowania kart rocznych Zoo Wrocław.

Jak to działa?
Kupujesz roczną kartę wstępu i odwiedzasz ZOO przez 365 dni w roku. Codziennie możesz wejść do ogrodu nawet 3 razy! Spacerujesz po 33-hektarowym terenie i się relaksujesz. Latem cieszysz się przestrzenią pełną bujnej zieleni, a zimą tropikalnym klimatem w pawilonach. Masz nieograniczony wstęp do Afrykarium - największej atrakcji wrocławskiego zoo. Oglądasz 12 000 zwierząt, przedstawicieli ponad 1 100 gatunków. Odwiedzasz swoich ulubieńców i za każdym razem odkrywasz coś nowego. Zoo to żywy organizm, który zmienia się niemal każdego dnia. Kupując kartę roczną wspierasz gatunki zagrożone wyginięciem.
Same korzyści
Dzika karta – 120 zł normalna i 80 zł ulgowa czyli ZOO bez ograniczeń za 30 gr dziennie (norm.) i 20 groszy dziennie (ulg.) Z kartą Nasz Wrocław jest jeszcze taniej - otrzymujesz 10% zniżki. Duplikat karty rocznej - 40 zł
Kup kartę roczną na prezent
Szukasz prezentu dla najbliższych? Podaruj im ZOO na cały rok. Voucher na kartę roczną możesz kupić on-line lub w Punkcie Obsługi klienta przy wejściu głównym do zoo. Osoba obdarowana voucherem osobiście wyrabia kartę w Punkcie Obługi Klienta (POK).

Jak wyrobić kartę?
Karta roczna jest imienna ze zdjęciem (robimy je na miejscu). Kartę wyrabia się osobiście w Punkcie Obsługi Klienta. Wniosek o wydanie karty można pobrać i wypełnić wcześniej lub na miejscu. Tutaj do pobrania: Wniosek karta roczna Karta jest gotowa w 5 minut! Ważna jest przez 365 dni od daty wyrobienia. Można z niej korzystać od razu. Zapoznaj się z Regulamin Karta Roczna ZOO
Komu przysługują ulgi?
-dzieciom od ukończenia 3. roku życia do ukończenia 7. roku życia
-uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 21. roku życia
-dzieciom oraz młodzieży od 7 do 18 lat, nieobjętym obowiązkiem szkolnym z powodu choroby lub niepełnosprawności
-emerytom i rencistom
-osobom posiadającym orzeczenie Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności lub Legitymację Osoby Niepełnosprawnej
-studentom do ukończenia 26. roku życia (karta traci ważność w dniu 26. urodzin bez względu na datę zakupu)
-warunkiem skorzystania z ulgi jest okazanie ważnej legitymacji, a w przypadku emerytów i rencistów dodatkowo dowodu osobistego lub Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej
kup voucher na kartę roczną do zoo na Allegro
Karty roczne dostępne są również na portalu aukcyjnym Allegro.

przyłącz się do nas

Pomóż nam chronić ginące gatunki. Fundacja DODO realizuje ponad 30 projektów ochroniarskich na świecie.

• zoo w liczbach •

0

zadowolonych
zwiedzjących

Idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dziennie odwiedzane przez tysiące zadowolonych zwiedzających.
0

gaunków

ZOO jest domem dla ponad 12,000 zwierząt, przedstawicieli 1,100 gatunków! Podczas zwiedzania nie można przegapić również młodych mieszkańców naszego ogrodu.
0

rocznie przeznaczamy
na ochronę zwierząt

Wraz z naszą Fundacją DODO wspieramy światowe programy, których celem jest ochrona krytycznie zagrożonych gatunków zwierząt.
0 ha

dom dla
zagrożonych gatunków

33 ha w sercu Wrocławia to pełen zieleni dom dla zagrożonych gatunków zwierząt w którym z każdą wizytą można zaobserwować coś całkiem nowego.