ZOO Wrocław zatrudnia około 200 osób, nie tylko opiekunów zwierząt, ale także m.in. w dziale technicznym posiadającym własną stolarnię, administracji, IT, kadrach, księgowości, marketingu czy edukacji.

Aktualne oferty pracy

  • Grafika Zoo Wrocław informacje
    ZOO Wrocław Sp. z o.o. zatrudni na pełen etat elektryka.

    Oferujemy

    1. Stałe zatrudnienie w ciekawym miejscu, pracę od poniedziałku do piątku od 7 do 15.
    2. Wynagrodzenie zawsze w terminie.
    3. Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i programu Multi-Sport.

    Zadania

    1. Bieżąca eksploatacja sieci elektrycznej o napięciu do 1 kV na terenie zakładu.
    2. Rozbudowa istniejących instalacji elektrycznych.
    3. Diagnostyka i naprawy urządzeń elektrycznych.

    Oczekujemy

    1. Wykształcenie w zawodzie elektryka.
    2. Ważne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji sieci do napięcia 1 kV.
    3. Teoretycznej i praktycznej znajomości budowy i działania sieci elektrycznej oraz odbiorników.
    4. Doświadczenie w montażu nowych instalacji elektrycznych (obwodów gniazdowych, oświetleniowych oraz zasilania maszyn i urządzeń)
    5. Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości (drabiny, rusztowania)
    6. Umiejętności współpracy w zespole oraz samodzielnego działania.

    Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres E-mail: praca@zoo.wroc.pl a w tytule wiadomości wpisać ELEKTRYK.

    Prosimy o podanie telefonu kontaktowego. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Zoo Wrocław Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko ds. ochrony gatunkowej i dobrostanu zwierząt

    Wymagane dokumenty:
    – podanie o przyjęcie do pracy (list motywacyjny),
    – curriculum vitae z przebiegiem nauki i dotychczasowej pracy zawodowej,
    – oświadczenie kandydata (wzór podajemy w załączniku).
    Powyższe dokumenty należy przesłać do dnia 22.09.2024 włącznie

    Zobacz treść ogłoszenia

    OGŁOSZENIE O POSTĘPOWANIU KONKURSOWYM NA PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI DZIAŁAJĄCEJ POD FIRMĄ ZOO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Postępowanie konkursowe na Prezesa Zarządu
    ZOO Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    OGŁOSZENIE O POSTĘPOWANIU KONKURSOWYM
    NA PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI DZIAŁAJĄCEJ POD FIRMĄ
    ZOO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Rada Nadzorcza spółki działającej pod firmą ZOO Wrocław spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wróblewskiego 1-5, (kod pocztowy: 51-618 Wrocław), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000350789, posiadającą numer NIP: 8982167437, REGON: 021125219, wysokość kapitału zakładowego 233 939 000,00 zł – dalej: „Spółka” – działając na podstawie upoważnienia Zgromadzenia Wspólników wynikającego z uchwały nr 20/24 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników spółki ZOO Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z dnia 19 lipca 2024 r. w sprawie zasad powoływania Członków Zarządu – POSTANAWIA O PRZEPROWADZENIU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO NA PREZESA ZARZĄDU na zasadach i w trybie określonym w Regulaminie konkursu i Załącznikach do niego oraz w niniejszym ogłoszeniu.

    Szczegóły konkursu, tryb jego przeprowadzenia, PEŁNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Prezesa Zarządu oraz PEŁNE KRYTERIA jego wyboru znajdują się w Regulaminie konkursu na Prezesa Zarządu spółki działającej pod firmą ZOO Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu („Regulamin”) i Załączniku nr 1 do Regulaminu.

    WARUNKI FORMALNE (podstawowe, niezbędne), które powinien spełniać kandydat na Prezesa Zarządu Spółki, i WARUNKI NIEFORMALNE (dodatkowe), zawiera Załącznik nr 1 do Regulaminu.

    Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja Konkursowa na zasadach wynikających z Regulaminu.

    Postępowanie konkursowe zostanie przez Komisję Konkursową przeprowadzone w 2 etapach. Etap 1 (pierwszy), to ocena formalna zgłoszonych ofert.
    Etap 2 (drugi), to rozmowa kwalifikacyjna z zaproszonymi przez Komisję Konkursową kandydatami, w tym obowiązkowa prezentacja przygotowanego przez kandydata planu rozwoju.

    SKŁADANIE OFERT
    Zgłoszenia do konkursu kandydaci mogą składać od dnia ukazania się ogłoszenia o konkursie, tj. od dnia 26 sierpnia 2024 r. do dnia 23 września 2024 r. do godziny 15:00 osobiście w siedzibie Organizatora Konkursu, w Sekretariacie, w godzinach pracy Sekretariatu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 lub listownie (listem poleconym), lub przesyłką kurierską na adres siedziby Organizatora Konkursu, tj. ul. Zygmunta Wróblewskiego 1-5 we Wrocławiu, 51-618 Wrocław. W przypadku zgłoszenia dokonanego listownie lub przesyłką kurierską o zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu do siedziby Organizatora Konkursu potwierdzona przez Sekretariat Organizatora Konkursu.
    Wyłącza się możliwość przesłania przez kandydatów ofert w formie elektronicznej.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia, które przedstawia kandydat zawarte są w Rozdziale IV Regulaminu konkursu. Wszelkie dokumenty i oświadczenia, o których mowa w Regulaminie i Załączniku nr 1 powinny być sporządzone na piśmie pod rygorem nieważności, w języku polskim w sposób czytelny. Dokumenty sporządzone w języku obcym, muszą być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski.

    Datą otwarcia ofert jest dzień pierwszego posiedzenia Komisji Konkursowej tj. 26 września 2024 r. (czwartek).
    Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zaproszonymi przez Komisję Konkursową do 2 (drugiego) etapu konkursu odbędą się w siedzibie Spółki, tj. ul. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław.
    Wyłącza się możliwość przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zdalnie, w formie telekonferencji lub za pomocą innego środka umożliwiającego bezpośrednie porozumiewanie się na odległość.

    Inne Informacje

    1. Ofertę kandydata zawierająca dokumenty i oświadczenia kandydat umieszcza w jednej nieprzejrzystej i zamkniętej (zaklejonej) kopercie lub opakowaniu, w sposób gwarantujący zachowanie w poufności ich treści do momentu otwarcia kopert lub opakowań przez Komisję Konkursową. Na kopercie lub opakowaniu kandydat winien napisać: „Konkurs na Prezesa Zarządu ZOO Wrocław Sp. z o.o.”.
    2. Każdy kandydat zostanie mailowo poinformowany o:
      1. zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do konkursu,
      2. zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do 2 (drugiego) etapu konkursu,
      3. wyniku konkursu,
      4. ewentualnie o uchwale Organizatora Konkursu o odwołaniu lub unieważnieniu konkursu, w tym zakończeniu konkursu bez wyłonienia kandydata na Prezesa Zarządu ZOO Wrocław Sp. z o.o.
    3.  ZOO Wrocław Sp. z o.o. jest spółką, w której 100% udziałów posiada Gmina Wrocław, stąd do zasad i wysokości wynagrodzenia Prezesa Zarządu zastosowanie znajdują przepisy ustawy z dnia 9 czerwca 2016 r. o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami (Dz.U. z 2020 r., poz. 1907, z późn. zm.).
    4. Postępowanie konkursowe zakończy się do dnia 26 października 2024 r.
    5. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia konkursu, na każdym jego etapie, bez potrzeby podania przyczyny i uzasadnienia, w tym zakończenia konkursu bez wyboru kandydata na Prezesa Zarządu ZOO Wrocław Sp. z o.o. W takim przypadku w tej samej formie, w której pojawiło się ogłoszenie o tym konkursie, zostanie umieszczona stosowna informacja

    REGULAMIN POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO oraz ZAŁACZNIK NR 1 i ZAŁĄCZNIK NR 2 są dostępne w siedzibie Spółki oraz na stronie internetowej Spółki zoo.wroclaw.pl w zakładce Praca.

    FORMULARZE DO WYPEŁNIENIA PRZEZ KANDYDATA są dostępne na stronie internetowej Spółki zoo.wroclaw.pl w zakładce Praca.

    Przystąpienie przez zainteresowane osoby do postępowania konkursowego jest różnoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem oraz akceptacją jego postanowień.

    Załączniki:

ENGLISH VERSION

Zobacz ogłoszenie w wersji angielskiej

Go

Praktyki

  • Praktyki w Wydziale Hodowlanym

    Zapraszamy studentów takich kierunków jak biologia, zootechnika, oceanografia, rybołówstwo i pokrewne. W ramach praktyk (zwykle 30 dni, 7 godzin dziennie) studenci są wcielani do jednej z sekcji – np. małych ssaków, ptaków, drapieżników, Terrarium, akwarium czy ssaków naczelnych, gdzie zapoznają się z charakterystyką pracy opiekuna zwierząt (od sprzątania przez przygotowywanie posiłków po treningi medyczne). Praktykami w tym dziale opiekuje się Pani Lidia Przybylska – Z-ca Dyrektora Naczelnego i to na Jej ręce należy kierować oficjalne aplikacje rekomendowane przez Uczelnię (l.przybylska@zoo.wroc.pl).

  • Praktyki w Wydziale Marketingu

    Zapraszamy studentów kierunków branżowych, w tym marketing, public relations, dziennikarstwo, komunikacja wizerunkowa.

    • Prowadzenie profili na FB i Instagramie,
    • Wykonywane zdjęć i filmów na terenie zoo oraz opracowywanie postów na social media,
    • Wsparcie poszukiwania sponsorów i reklamodawców,
    • Wsparcie realizowanych eventów,
    • Wsparcie działań public relations, pisanie informacji prasowych,
    • Branie udziału w tworzeniu materiałów marketingowych dla zoo, w tym materiałów graficznych,
    • Przygotowywanie ofert dla kontrahentów,
    • Inne zadania, które przynosi codzienność.

    Kontakt: zoo-marketing@zoo.wroc.pl

  • Praktyki w Wydziale Edukacji

    Zapraszamy studentów kierunków branżowych, takich jak biologia, ochrona środowiska, pedagogika, zootechnika i pokrewnych.

    • Opracowywanie etykiet gatunkowych (pod względem merytorycznym oraz graficznym),
    • Opracowywanie nowych tematów zajęć edukacyjnych,
    • Hospitacja zajęć edukacyjnych z różnymi grupami wiekowymi,
    • Pomoc przy organizacji półkolonii,
    • Przygotowywanie materiałów merytorycznych na zajęcia edukacyjne (pod względem merytorycznym oraz graficznym), a także koordynacja ich produkcji,
    • Organizacja i przeprowadzanie konkursów wiedzy,
    • Organizacja i przeprowadzanie eventów,

    Kontakt: zoo-edukacja@zoo.wroc.pl