ZOO Wroclaw Aktualności

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Aktualności

  O ZOO
Dodano: 15.07.2021

Cenne narodziny

Jedne z najrzadszych krów świata przyszły na świat w ZOO Wrocław.
Dodano: 14.07.2021

ZOO Partnerem studiów podyplomowych

Trwa rekrutacja na pierwszy w Polsce kierunek studiów podyplomowych, łączący marketing i wiedzę o przyrodzie. Chodzi o solidne kształcenie fachowców, specjalizujących się w zrównoważonym marketingu. Coraz więcej firm odczuwa rosnące oczekiwania klientów, aby biznes działał nie tylko opłacalnie, ale i odpowiedzialnie. Rynek potrzebuje specjalistów.
Dodano: 12.07.2021

Na świat przyszły dwie foki pospolite

Nowi mieszkańcy ZOO Wrocław dosłownie zachwycają. Na świat przyszły w odstępie tygodnia dwie foki pospolite - chłopiec i dziewczynka. Można je już podziwiać w basenie, gdyż od razu po urodzeniu są zdolne do samodzielnego pływania.
Dodano: 03.07.2021

„Daj się oprowadzić” powraca!

To prawdziwa gratka dla odwiedzających wrocławskie zoo. W małej grupie można zwiedzić zoo wraz z ekspertem. Do wyboru są trzy różne tematy i trzy trasy. Koszt to 10 zł od osoby plus bilet wstępu do zoo.
Dodano: 22.06.2021

Szczepimy się

Dodano: 21.06.2021

Wynik konkursu „ZOOprojektuj kampanię dla zwierząt”

Mamy to! Wraz z Outdoor jest Cool! AMS rozstrzygnęliśmy konkurs na projekt, promujący misję ZOO Wrocław i naszej Fundacji DODO! Laureatem II. edycji konkursu graficznego „ZOOprojektuj kampanię dla zwierząt” jest Maciej Skrzypczak. Gratulujemy!
WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider