eventy

biały pasek

Wrocławskie ZOO to także miejsce spotkań biznesowych – od konferencji i szkoleń, po negocjacje i wręczanie nagród. W realizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych współpracujemy ściśle z naszymi najemcami, którzy dysponują salami oraz zapleczem cateringowym.

Sala konferencyjna w Afrykarium

Jest to duża sala konferencyjna, w pełni wyposażona, która może pomieścić do 168 osób. Doskonale nadaje się na konferencje, seminaria, prelekcje, prezentacje czy seanse filmowe

Sala VIP w Afrykarium

Wyjątkowo piękna, w pełni wyposażona w multimedia i zaplecze cateringowe sala na ok. 20 osób. Powstała z myślą o spotkaniach w małych gronach jak rady nadzorcze, walne zgromadzenia, kluczowi klienci czy negocjacje biznesowe.

W Afrykarium znajduje się również zaplecze pozwalające na pełną obsługę cateringową wszelkich spotkań – od przerw kawowych po wykwintny bankiet…

Sala edukacyjno-konferencyjna w budynku Administracji

Sala może pomieścić 30 osób, jest wyposażona w sprzęt multimedialny (projektor, nagłośnienie, komputer), internet sieciowy, tablicę suchościerną, flipchart. Dla najmłodszych uczestników zajęć przewidzieliśmy wygodne, kolorowe pufy i dywany. Nasza sala stwarza doskonałą okazję do niecodziennej oprawy lekcji i szkoleń.

sala edukacyjna
Sala edukayjno-konferencyjna w budynku Administracji

Więcej informacji na temat imprez, sprzętu oraz cateringu w AFRYKARIUM pod tym linkiem:

• Z naszych usług skorzystali •