Park linowy

biały pasek

park linowy zoolandia

Park linowy Zoolandia mieści się w tzw. europejskiej części wrocławskiego zoo nad zbiornikiem wodnym, w którym oglądać można pelikany. Bezpośrednio sąsiaduje także z ostoją wilków oraz wybiegiem dla żubrów.
Linowa wioska Zoolandia jest placem zabaw, którego charakter i budowa pozwalają na przeżycie świetnej przygody kilka metrów nad ziemią. Składa się on z platform zawieszonych na drzewach, a także wiszących mostów wyposażonych w przeszkody gwarantujące świetną zabawę. Wśród przeszkód warto wyróżnić drabinki, liny, wielkie gumowe piłki, a także płachtę i tyrolkę, którymi można zjeżdżać między pozostałymi elementami parku. Zawieszone kilka metrów nad ziemią trasy otoczone są siatkami asekuracyjnymi, które w pełni chronią odwiedzających przed upadkiem z wysokości. Dzięki bliskości fauny wrocławskiego zoo, a także otaczającej roślinności i materiałom, z jakich zbudowana jest Zoolandia, przeżyjecie tutaj świetną przygodę w bliskości z naturą tego fantastycznego miejsca, jakim jest Ogród Zoologiczny we Wrocławiu.

Park linowy Zoolandia jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia, ale także dla dorosłych, co sprawia, że można tutaj spędzić wspólny czas w zupełnie innej odsłonie – aktywnie korzystając z atrakcji lub odpoczywając między poznawaniem kolejnych fascynujących mieszkańców zoo.

Wstęp do parku linowego Zoolandia jest biletowany osobno. Cennik dostępny jest na stronie internetowej parku: parkizoolandia.pl
Zakup biletu do Zoolandii umożliwia korzystanie z niej przez cały dzień, gdyż bilety nie posiadają limitu dziennych wejść. Z tego względu można wracać tutaj wielokrotnie podczas zwiedzania zoo.

Godziny otwarcia:
Park linowy Zoolandia czynny jest w godzinach od 10:00 do 18:00
Maj, czerwiec, lipiec, sierpień – codziennie
Kwiecień,wrzesień,październik – weekendy

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik i strona internetowa Zoolandii: https://parkizoolandia.pl/wroclaw-zoo.html

Sprawdź też cennik do zoo. Zapoznaj się z godzinami otwarcia zoo.