Kolejna odsłona warsztatów Dzikie w mieście we Wroclavii

wroclavia warsztaty Dzikie w mieście
Warsztaty Dzikie w Mieście we Wroclavii

Startuje kolejna edycja warsztatów edukacyjnych we Wroclavii w ramach kampanii ZOO Wrocław „Dzikie w mieście”. Dorośli mogą zapisywać dzieci na bezpłatne zajęcia z edukatorem za pomocą dedykowanej platformy. Wstęp wolny.

Podczas 45-minut warsztatów edukatorzy wrocławskiego zoo pokażą, jacy „dzicy mieszkańcy” żyją w stolicy Dolnego Śląska. Wyjaśnią, jak się zachować, gdy zobaczymy na swojej drodze jeża, dzika czy sarnę. Zajęcia poświęcone będą także bioróżnorodności. Dzieci dowiedzą się czym są miododajne gatunki roślin, a prowadzący podpowiedzą, dlaczego ważne jest zazielenianie balkonów i zakładanie przydomowych ogrodów. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (7-14 lat). 

Na warsztaty prowadzone w dniach 11-15 września w godz. 10.00-13.00 obowiązują zapisy przez serwis Evenea. Dzieci mogą brać udział w spotkaniach wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna, dla którego również trzeba zarezerwować bilet w systemie.

Z kolei zajęcia w weekend 16-17 września będą otwarte dla każdego i nie trzeba się na nie zapisywać. W tych dniach warsztaty będą się zaczynać o każdej pełnej godzinie – pierwsze o 10.00, ostatnie o 16.00.

przyłącz się do nas

Pomóż nam chronić ginące gatunki. Fundacja ZOO Wrocław DODO realizuje ponad 30 projektów ochroniarskich na świecie.

Przekaż swój 1,5%

KRS 0000623492

Pantera śnieżna