Wild Run 2022 w tę niedzielę. Możliwe utrudnienia

W związku z biegiem Wild Run – naszą coroczną imprezą, która gromadzi biegaczy o wielkim sercu, mamy kilka informacji. W najbliższą niedzielę, 9 października, zoo będzie czynne normalnie. Tego dnia w godzinach od 16 do 18 możliwe są jednak utrudnienia. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

 

Bieg Wild Run na dystansie 10 km to niezwykła impreza charytatywna, podczas której biegacze mają niepowtarzalną możliwość pościgać się pośród wybiegów zwierząt. Trasę wytyczono w całości na obszarze ogrodu zoologicznego, co jest powrotem do stacjonarnej formy biegu. To już szósty Wild Run, a obok biegu głównego organizujemy także biegi dla dzieci na krótszych dystansach oraz bieg wirtualny, na który można zapisać się także po wydarzeniu. Dzięki temu wziąć udział w zabawie mogą także spóźnialscy. Przy okazji wesprą szczytny cel zbiórki z dowolnego miejsca na świecie. Jest nim ochrona zwierząt Azji. 

Wild Run 2022 opiekunowie paweł borecki natalia glazer

Biegniemy, by pomóc zwierzętom Azji

wild run dzioborożec

– W Wild Run na przestrzeni ostatnich pięciu lat pobiegło blisko 4,5 tysiąca biegaczy w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy zawodnicy mieli realny wpływ na wsparcie ochrony zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt – mówi Marta Gondek z Fundacji ZOO Wrocław – DODO.

Zostały jeszcze ostatnie miejsca, ale warto się spieszyć, bieg już w niedzielę!

przyłącz się do nas

Pomóż nam chronić ginące gatunki. Fundacja ZOO Wrocław DODO realizuje ponad 30 projektów ochroniarskich na świecie.

Przekaż swój 1,5%

KRS 0000623492

Pantera śnieżna