ZOO Wrocław ze Złotym Certyfikatem za Najlepszy Produkt Turystyczny

Wrocławskie zoo docenione za swoją ofertę! Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat za Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska, który odebrała prezes ZOO Wrocław Joanna Kasprzak.

Polska Organizacja Turystyczna od wielu lat realizuje konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny. Jego celem jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które nie tylko wyróżniają się atrakcyjnością turystyczną, ale także są nowatorskie, przyjazne turystom i dają wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

Rozstrzygnięty został pierwszy etap konkursu, którego organizatorem jest DOT. Cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć wśród zwycięzców regionalnych. Teraz pora na etap ogólnopolski. 

afrykarium

Wrocławskie zoo ze Złotym Certyfikatem za Najlepszy Produkt Turystyczny

Miło nam poinformować, że wrocławskie zoo znalazło się wśród laureatów Odznaczeń i Wyróżnień oraz Certyfikatów Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. DOT doceniła nowatorskie inwestycje i naszą ofertę turystyczną. 

Nagrodę – Złoty Certyfikat za Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska, odebrała prezes ZOO Wrocław Joanna Kasprzak.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie w imieniu całego zespołu Zoo Wrocław. To miejsce, które tworzy nie tylko wspaniała tradycja i historia, ale przede wszystkim ludzie. Pasjonaci, eksperci, świetni fachowcy, z którymi mam przyjemność pracować. W ubiegłym roku odwiedziło nas 1,6 mln osób, z czego milion to turyści spoza Dolnego Śląska. Wszystko wskazuje na to, że ten rok również zakończymy podobnym sukcesem. Cieszymy się, że nasza placówka jest takim turystycznym motorem napędowym dla Wrocławia i całego regionu. Obiecuję dołożyć starań, aby tak pozostało również w przyszłości. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za to wyróżnienie – mówi prezes ZOO Wrocław Joanna Kasprzak.

Jesteśmy jedną z najpopularniejszych atrakcji na mapie Dolnego Śląska i najpopularniejszym zoo w Polsce i dalej chcemy realizować nasza misję. To przede wszystkim działalność ochroniarska i ratowanie zagrożonych gatunków zwierząt, co jest możliwe dzięki naszym zwiedzającym. Dziękujemy za Państwa zaufanie i czekamy na etap ogólnopolski. 

Poniżej lista wszystkich laureatów:

  • ZOO Wrocław – Złoty Certyfikat
  • Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki – certyfikat
  • Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju  – certyfikat
  • Kaczawska Sieć Współpracy – certyfikat
  • R26 PARK – skatepark Wałbrzych – certyfikat specjalny dla „młodych” atrakcji działających mniej niż 2 lata.

przyłącz się do nas

Pomóż nam chronić ginące gatunki. Fundacja ZOO Wrocław DODO realizuje ponad 30 projektów ochroniarskich na świecie.

Przekaż swój 1,5%

KRS 0000623492

Pantera śnieżna