ZOO Wroclaw Zwiedzaj ZOO z mobilną mapą

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Zwiedzaj ZOO z mobilną mapą

2019-07-23
Zwiedzaj ZOO z mobilną mapą

Zaznacz na mapie zwierzęta, które chcesz zobaczyć we wrocławskim zoo, a aplikacja ułoży dla Ciebie specjalną trasę. Dzięki temu zwiedzisz ogród sprawniej i nie pominiesz żadnej atrakcji, która Cię interesuje. ZOO Wrocław i Sii Polska oddają właśnie odświeżoną wersję mobilnej mapy, którą każdy może pobrać za darmo na swój smartfon. Dzięki niej nie tylko bezbłędnie trafisz pod wybieg dla tygrysów, ale i nie przegapisz pory karmienia niedźwiedzi. 

Aplikacja ZOO Wrocław Mapa to narzędzie pozwalające odnaleźć 50 najpopularniejszych gatunków zwierząt mieszkających we wrocławskim ZOO. Umożliwia również skorzystanie z gotowej trasy zwiedzania. Pracownicy działu edukacji przygotowali takich tras 4 – od krótkiej, dwugodzinnej „zimowej”, po trasę dla wytrwałych miłośników ZOO, na cały dzień.

– Zależało nam, aby nasi zwiedzający mogli wybrać formę zwiedzania, która im najbardziej odpowiada. Chcielibyśmy zachęcić ich do zobaczenia całego ZOO, bo można u nas spotkać wyjątkowe zwierzęta, jak oryksy szablorogie, lemury czerwonobrzuche, okapi, jelonki czubate, czy gibony białopoliczkowe – mówi Anna Mielnikiewicz, specjalista ds. edukacji we wrocławskim zoo.

Bardzo praktyczną funkcjonalnością jest możliwość dowolnej modyfikacji tras zwiedzania, bazując na liście gatunków zwierząt mieszkających w ZOO. W takim przypadku program ułoży najbardziej optymalną trasę wycieczki i pokieruje zwiedzającego tak, by nie ominął żadnego zaznaczonego wcześniej zwierzęcia.

Jedną z największych atrakcji ZOO jest możliwość obserwowania pokazowych karmień połączonych często z treningiem medycznym. W aplikacji mobilnej znajduje się więc zestawienie pór karmienia poszczególnych zwierząt. Specjalny alert przypomni o zbliżającej się atrakcji, biorąc pod uwagę naszą odległość od miejsca karmienia.

Na mobilnej mapie ZOO użytkownicy znajdą również sześć punktów oznaczonych ikoną aparatu. Po dotarciu do określonych lokalizacji, aplikacja umożliwi wykonanie wirtualnej pocztówki, udostępnienie jej w mediach społecznościowych lub przesłanie znajomym.

ZOO Wrocław Mapa pomoże także znaleźć najbliższe wyjście, toaletę czy restaurację, co znacznie ułatwi poruszanie się po terenie ogrodu – zwłaszcza rodzicom z dziećmi.

Pomysłodawcą, twórcą i sponsorem aplikacji mobilnej jest firma Sii – lider usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce.

Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie, dla poszczególnych systemów, ze stron:

Aktualna wersja aplikacji jest odświeżeniem narzędzia, które powstało z początkiem listopada 2014 r. Ci, którzy korzystali z poprzedniej wersji programu nie muszą się martwić – pobrana przez nich aplikacja sama się zaktualizuje. Tym, którzy jeszcze nie zdążyli jej pobrać, polecamy pobranie nowej wersji. Ściągniecie aplikacji jest darmowe.


Sii - logotypZatrudniając ponad 4 000 inżynierów Sii sp. z o. o. jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, energetyki i przemysłu.

Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 13 latach działalności Sii posiada w Polsce 12 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Częstochowie i Pile. Więcej informacji o firmie na stronie: www.sii.pl.

Partnerzy

Bootstrap Slider