ZOO Wroclaw ZOO Biznes events

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

ZOO Biznes events

  Oferta dla firm

Wrocławskie ZOO to także miejsce spotkań biznesowych – od konferencji i szkoleń, po negocjacje i wręczanie nagród. W realizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych współpracujemy ściśle z naszymi najemcami, którzy dysponują salami oraz zapleczem cateringowym.
Oferujemy Państwu możliwość wynajmu trzech sal:

  • konferencyjnej w Afrykarium

Jest to duża sala konferencyjna, w pełni wyposażona, która może pomieścić do 168 osób. Doskonale nadaje się na konferencje, seminaria, prelekcje, prezentacje czy seanse filmowe.

Sala konferencyjna

  • VIP w Afrykarium

Wyjątkowo piękna, w pełni wyposażona w multimedia i zaplecze cateringowe sala na ok. 20 osób. Powstała z myślą o spotkaniach w małych gronach jak rady nadzorcze, walne zgromadzenia, kluczowi klienci czy negocjacje biznesowe.

Sala VIP
W Afrykarium znajduje się również zaplecze pozwalające na pełną obsługę cateringową wszelkich spotkań - od przerw kawowych po wykwintny bankiet..

Zaplecze cateringowe - retauracja + kuchnia

  • edukacyjno - konferencyjnej w budynku Administracja.

Sala może pomieścić 30 osób, jest wyposażona w sprzęt multimedialny (projektor, nagłośnienie, komputer), internet sieciowy, tablicę suchościerną, flipchart. Dla najmłodszych uczestników zajęć przewidzieliśmy wygodne, kolorowe pufy i dywany. Nasza sala stwarza doskonałą okazję do niecodziennej oprawy lekcji i szkoleń.

Sala do wynajęcia

Z naszych usług skorzystali m.in.

VW SII Arkana Cosmetics Lotnisko Wrocław

   EIT +Aquapark Wrocław Poltechnika Wrocławska Uniwersytet Wrocłąwski 

 
KONTAKT:
Wydział Marketingu 
zoo-marketing@zoo.wroc.pl
tel.: +48 71 348 30 24 wew. 106


REKOMENDACJA - Arkana Cosmetics:

Serdecznie polecam wrocławskie Zoo zarówno jako miejsce, gdzie wspaniale można odpocząć, jak również jako bardzo profesjonalny ośrodek do organizowania uroczystości firmowych.

W styczniu 2017 w Afrykarium mieliśmy przyjemność organizacji uroczystej Gali dla naszych najlepszych Klientów. Wszyscy nasi Klienci byli zachwyceni organizacją i miejscem.

Wojciech Pyzik, Prezes Zarządu Arkana Cosmetics

WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider