ZOO Wroclaw Mapa Zoo

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Mapa Zoo

  Zwiedzanie

Mapa zooWrocławskie zoo to 33 ha terenu, ponad 1.100 gatunków i około 12.000 zwierząt.
Czas zwiedzania samego Afrykarium to około 1,5-2 godziny.
Minimalny czas zwiedzania zoo to 3-4 godziny.

ZAPLANUJ WIZYTĘ!

Jeśli wybierasz się do zoo i jesteś miłośnikiem zwierząt i/lub towarzyszą ci dzieci, wybierz się na zwiedzanie jedną z proponowanych tras edukacyjnych!

Aplikacja ZOO Wrocław Mapa to narzędzie pozwalające odnaleźć 50 najpopularniejszych gatunków zwierząt mieszkających we wrocławskim ZOO. Umożliwia również skorzystanie z gotowej trasy zwiedzania. Pracownicy działu edukacji przygotowali takich tras 4 – od krótkiej, dwugodzinnej „zimowej”, po trasę dla wytrwałych miłośników ZOO, na cały dzień.

Bardzo praktyczną funkcjonalnością jest możliwość dowolnej modyfikacji tras zwiedzania, bazując na liście gatunków zwierząt mieszkających w ZOO. W takim przypadku program ułoży najbardziej optymalną trasę wycieczki i pokieruje zwiedzającego tak, by nie ominął żadnego zaznaczonego wcześniej zwierzęcia.

Jedną z największych atrakcji ZOO jest możliwość obserwowania pokazowych karmień połączonych często z treningiem medycznym. W aplikacji mobilnej znajduje się więc zestawienie pór karmienia poszczególnych zwierząt. Specjalny alert przypomni o zbliżającej się atrakcji, biorąc pod uwagę naszą odległość od miejsca karmienia.

Na mobilnej mapie ZOO użytkownicy znajdą również sześć punktów oznaczonych ikoną aparatu. Po dotarciu do określonych lokalizacji, aplikacja umożliwi wykonanie wirtualnej pocztówki, udostępnienie jej w mediach społecznościowych lub przesłanie znajomym.

ZOO Wrocław Mapa pomoże także znaleźć najbliższe wyjście, toaletę czy restaurację, co znacznie ułatwi poruszanie się po terenie ogrodu – zwłaszcza rodzicom z dziećmi.

Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie, dla poszczególnych systemów, ze stron:

  1. Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sii.wroclawzoo&gl=PL,
  2. IOS - https://apps.apple.com/pl/app/zoo-wroc%C5%82aw-mapa/id961065483?l=pl.
ZOO Wrocław Mapa - aplikacja

Pomysłodawcą, twórcą i sponsorem aplikacji mobilnej jest firma Sii – lider usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce.

Aktualna wersja aplikacji jest odświeżeniem narzędzia, które powstało z początkiem listopada 2014 r. Ci, którzy korzystali z poprzedniej wersji programu nie muszą się martwić – pobrana przez nich aplikacja sama się zaktualizuje. Tym, którzy jeszcze nie zdążyli jej pobrać, polecamy pobranie nowej wersji. Ściągniecie aplikacji jest darmowe.

W Punkcie Obsługi Klienta oraz w automatach na terenie zoo można kupić papierową wersję mapy zoo, która nie tylko pomoże poruszać się po ogrodzie, ale jest też pamiątką.

Można również pobrać poniższy plik:

MAPA ZOO PLIK PDF DO POBRANIA

WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider