Idealny prezent: vouchery do zoo i bony DODO

Jaki prezent na Mikołajki i Święta jest idealny dla miłośników przyrody, ekologiczny i prosty do kupienia? Znamy odpowiedź. W sklepie internetowym z biletami do naszego zoo pojawiła się opcja kupienia karty rocznej w formie świątecznego vouchera upominkowego. To świetny pomysł na prezent dla kogoś, komu codzienna możliwość odwiedzenia zoo sprawi dużą radość. 

Dla tych, którzy nie skorzystają z karty rocznej (bo na przykład mieszkają na drugim końcu Polski), ale chcą wspierać naturę, także mamy rozwiązanie. Bony Fundacji ZOO Wrocław – DODO realnie pomogą w ochronie zagrożonych gatunków zwierząt na całym świecie. Można wspomóc darowizną dowolny projekt w wybranej kwocie. Masz ochotę pomóc zagrożonym wyginięciem pingwinom przylądkowym za 50 zł? Proszę bardzo! Wolisz wybrać manule lub tygrysy sumatrzańskie i inną kwotę darowizny? Nic prostszego – wystarczy kliknąć na wybraną opcję. 

Zobacz także: Żyrafy w zoo mają nowego sponsora

Vouchery do zoo idealne na prezent – odwiedzaj zoo codziennie przez rok

Vouchery świąteczne na kartę roczną są nową pozycją w naszym cenniku biletów – jest to świąteczna seria limitowana. Co w tym nowego? Wszystkie nasze pozostałe vouchery są ważne 90 dni, natomiast voucher świąteczny można wykorzystać w trakcie 365 dni od zakupu. Obdarowany przychodzi w tym czasie do Punktu Obsługi Klienta naszego zoo przy bramie głównej od strony ul. Wróblewskiego i wyrabia kartę roczną. Jest ona ważna rok od momentu wyrobienia, a nie od kupienia vouchera. Przykładowo – można wykorzystać taki voucher świąteczny 1 lipca 2023 roku, a zakupiona za jego pomocą karta roczna będzie ważna do 1 lipca 2024 roku. 

Voucher świąteczny na Kartę Roczną – normalny kosztuje 120 zł, natomiast ulgowy – 80 zł. Karta roczna ulgowa przysługuje: dzieciom od ukończenia 3. roku życia do 7 lat, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 21. roku życia, dzieciom oraz młodzieży od 7 do 18 lat, nieobjętym obowiązkiem szkolnym z powodu choroby lub niepełnosprawności, emerytom i rencistom, osobom z niepełnosprawnością, studentom do ukończenia 26. roku życia.

Vouchery znajdziesz w naszym sklepie. Wybierz: Voucher świąteczny K. Roczna (U – ulgowa lub N – normalna)

Dla kochających przyrodę – bony Fundacji ZOO Wrocław – DODO

Oprócz kart rocznych do zoo w formie vouchera, polecamy także bony podarunkowe Fundacji ZOO Wrocław – DODO. To prezenty, które mają moce specjalne nie dość, że sprawiają radość to chronią przyrodę.

Są to darowizny na konkretne projekty fundacji ZOO Wrocław – DODO. Bony te nie uprawniają do wejścia na teren ogrodu zoologicznego. Umożliwiają jednak realne i wymierne wsparcie zagrożonych gatunków zwierząt na drugim końcu świata. Dzięki nim okres świąteczny będzie wyjątkowy nie tylko dla obdarowanego, ale na przykład orangutanów, pingwinów, tygrysów sumatrzańskich, manatów czy lori w egzotycznych zakątkach naszego globu. 

Kupno vouchera jest proste. Należy wybrać wybrany bon i dokonać wpłaty na konto fundacji podając swój adres e-mail. Bon zostanie wysłany właśnie na ten adres, z kolei pieniądze trafią do sprawdzonych organizacji współpracujących z DODO. 

Bony kupisz tutaj: Bony podarunkowe na święta – Fundacja DODO

Nasze bony i vouchery można kupić bez kolejek w sposób ekologiczny. Nie zajmują dużo miejsca i sprawią radość nie tylko obdarowanym, ale i zwierzętom. To niebanalny prezent dla tych, których serce bije dla dzikiej przyrody.

 

Tygrys samiec Tengah
młody manat

przyłącz się do nas

Pomóż nam chronić ginące gatunki. Fundacja ZOO Wrocław DODO realizuje ponad 30 projektów ochroniarskich na świecie.

Przekaż swój 1,5%

KRS 0000623492

Pantera śnieżna