Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILET Language:
Odwiedź:

ZOO na ratunek

2016-12-05
ZOO na ratunek

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu ZOO na ratunek. W najbliższy piątek, tj. 9.12.2016 roku, o godzinie 16:00 w Terrarium odbędzie się spotkanie prezentujące projekty ochrony gadów wspierane przez wrocławskie ZOO i Fundację DODO.

Spotkanie zaczniemy w pawilonie Terrarium, po którym oprowadzi nas jego kierownik pan Marek Pastuszek wraz z opiekunami gadów. Będzie to okazja aby, między innymi, odwiedzić warany z Komodo, przyjrzeć się karmieniu żółwi słoniowych i poznać tajniki największej w Polsce hodowli terraryjnej.
Następnie udamy się do Afrykarium, gdzie zaprezentujemy wspierany przez wrocławskie Zoo i Fundację DODO projekt badania i ochrony waranów na wyspie Flores oraz akcję ratowania skonfiskowanych w Birmie żółwi wielkogłowych. Odwiedzimy również gady żyjące w Afrykarium.

Przypominamy, aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wpłacić minimum 10 zł (zachęcamy do większej hojności) na konto: 98 1020 5226 0000 6902 0529 7371 z dopiskiem "żółwie wielkogłowe". Wejście do ZOO przez bramę służbową od godziny 15:00 za okazaniem potwierdzenia dokonania przelewu.
Wpłaty zostaną przekazane na akcję ratowania żółwi w Birmie.

Partnerzy

Bootstrap Slider