Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILET Language:
Odwiedź:

  Nasza działalność


"Dreamnight at the ZOO" czyli Wieczór Marzeń w ZOO jest imprezą charytatywną skierowaną do osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin.

Początki tej międzynarodowej inicjatywy sięgają 1996 roku, kiedy to pierwszy raz w ogrodzie zoologicznym w Rotterdamie odbył się "Dreamnight at the ZOO". Bramy ogrodu zoologicznego zostały wtedy otwarte dla dzieci chorych na raka, hospitalizowanych w jednym z holenderskich szpitali. Do organizacji kolejnych edycji Wieczoru Marzeń przyłączyło się wiele ogrodów zoologicznych oraz instytucji na całym świecie i co roku dołączają nowe. W naszym zoo tę wyjątkową imprezę organizujemy od 2007 roku.

Celem Wieczoru Marzeń jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń dzieciom i osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz z hospicjów.

 Zapraszamy na najbliższą edycję, która odbędzie się 8 czerwca 2017 roku (czwartek).Osoby indywidualne w tym najbliższe rodziny chorych zapraszamy Bramą Główną od godziny 17.15 (Należy mieć przy sobie orzeczenie lub legitymację osoby niepełnosprawnej).
Grupy zorganizowane po wcześniejszym zgłoszeniu na adres zoo-marketing@zoo.wroc.pl i otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia, wchodzą do zoo Bramą Służbową (portiernia).


WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider