Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILET Language:
Odwiedź:

Silent disco

2017-03-01
Silent disco

W Dzień Kobiet organizujemy pierwszą w polskim zoo imprezę „silent disco”. Oj, będzie się działo! Dlaczego? Bo zabawa odbędzie się w niezwykłym otoczeniu – pod pokładem „statku” na Wybrzeżu Szkieletów w Afrykarium czyli w otoczeniu kotików, muren, skrzydlic i meduz.

Afrykarium to niewątpliwie największa atrakcja turystyczna w kraju i wydawałoby się, że nie można uczynić go bardziej atrakcyjnym. A jednak! Oto wrocławskie zoo, wraz z Laguna Bistro, zaprasza na silent disco w Dniu Kobiet do strefy Wybrzeża Szkieletów, czyli na zabawę w towarzystwie kotików, skrzydlic, muren czy meduz. Liczba miejsc jest ograniczona, więc należy się spieszyć, bo taka okazja szybko się nie powtórzy!

Silent disco to w zasadzie zabawa w ciszy, bowiem uczestnicy tańczą w rytm wybranej muzyki, którą słyszą dzięki bezprzewodowym słuchawkom. Dlatego zoo to idealne miejsce na tego typu wydarzenie – pozwala bawić się i nie przeszkadzać zwierzętom, bowiem podczas silent disco słychać jedynie kroki tańczących i ewentualne „podśpiewywanie”.Laguna bistro - wnętrze

- Myśląc o organizacji silent disco w zoo w pierwszej kolejności sprawdziliśmy wszystkie parametry techniczne, aby sprawdzić ewentualny wpływ imprezy na zwierzęta. Okazało się, że nie ma żadnych przeciwwskazań, że ani hałasu nie będzie więcej niż zwykle, ani ludzi. - mówi Marta Zając-Ossowska, kierownik marketingu i edukacji. – Jestem pewna, że dla tych, którzy wezmą udział w silent disco w naszym zoo, będzie to niezapomniane wydarzenie. Sama nie mogę się doczekać!

W zoo muzyka będzie nadawana przez trzy kanały FM, a imprezowicze będą mieli do wyboru trzy rodzaje muzyki – klubową, najnowsze hity z list przebojów i polskie przeboje lat 80-90. Słuchawki pozwolą przełączać się między rodzajami muzyki i regulować jej głośność.

- Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień i chcieliśmy zaproponować coś niezwykłego. Stąd pomysł na silent disco z dodatkowymi atrakcjami. Zaplanowaliśmy nie tylko tańce w unikatowym otoczeniu, ale również możliwość indywidualnego zwiedzania Afrykarium, Tu odbędzie się silent disco! fotobudkę, a także napoje i przekąski, które będzie można zakupić na miejscu – mówi Oktawiusz Jacukowicz, organizator z ramienia Laguna Bistro. - To pierwsza tego typu impreza w polskim ogrodzie zoologicznym i mamy nadzieję, że przypadnie do gustu gościom, wtedy będzie można organizować je przy innych, specjalnych okazjach.

Impreza odbędzie się w Dniu Kobiet, 8 marca 2017 r., na terenie ZOO Wrocław, w strefie Wybrzeża Szkieletów w Afrykarium. Rozpocznie się o godzenie 17:00 i potrwa do północy. Będzie mogło wziąć w niej udział zaledwie 150 osób, stąd konieczność wcześniejszych zapisów, do 6 marca na adres oktawiusz.jacukowicz@lagunabistro.pl. Koszt udziału to 50 zł od osoby, a w cenie, silent disco, zwiedzanie Afrykarium dla chętnych, fotobudka, powitalny drink. Dodatkowo czynna będzie Laguna bistro, gdzie będzie można kupić coś do picia i jedzenia oraz odpocząć.

Partnerzy

Bootstrap Slider