Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILET Language:
Odwiedź:

Cennik 2018

  Zwiedzanie
Zobacz również: ZOOBACZ POKOCHAJ POMÓŻ OCHRONIĆKarta rocznaVoucherJak kupić bilet

Szanowni Państwo,
zakupiony bilet oraz karta roczna uprawniają do zwiedzania całego ZOO, w tym AFRYKARIUM.
Wszystkie bilety uprawniają do jednorazowego wstępu.


ZAPRASZAMY NA "EGZOTYCZNE SPOTKANIA" - oferta FERIE 2018, 15-26 stycznia 2018 r.

CENNIK 2018
Dzieci do 3 urodzin oraz osoby, które ukończyły 75 lat (dowód osobisty) - wstęp na podstawie kuponu kontrolnego (do odebrania w KASACH lub POK).
Użyczenie wózka inwalidzkiego.

OFERTA PODSTAWOWA:


IMIENNE KARTY ROCZNE:


OFERTA DLA GRUP:


OFERTY SPECJALNE:

* ZOO NA RATUNEK to bilety z dobrowolną opłatą przeznaczoną na ratowanie zagrożonych gatunków. Symboliczna złotówka od osoby zostanie przekazana na projekty ochrony ginących gatunków w ich naturalnym środowisku. Dowiedz się więcej!


ZAJĘCIA EDUKACYJNE:

Obejmują tylko zajęcia edukacyjne (do 60 minut), należy doliczyć koszt wejścia na teren zoo. Przed lub po zajęciach grupa może zwiedzać ogród zoologiczny bez ograniczeń czasowych – do zamknięcia.

ZNIŻKI Z WROCŁAWSKĄ KARTĄ TURYSTYCZNĄ
5 PLN od ceny biletu normalnego lub ulgowego lub studenckiego (nie łączy się z promocją studencka środa).


ZNIŻKI Z URBANCARD

Posiadaczom  Urbancard Premium przysługują następujące zniżki:

W celu weryfikacji posiadanego statusu Premium należy zgłosić się do  Punktu Obsługi Klienta ZOO Wrocław.UrbanCard Premium - do 50% zniżek!
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ULG I OFERT SPECJALNYCH

Bilet ulgowy jednorazowy


przysługuje:


Ulgowa karta roczna

przysługuje:

Bilet rodzinny jednorazowy

Do skorzystania z biletu rodzinnego uprawnione są dwie osoby dorosłe wraz z maksymalnie trójką podopiecznych (przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej oraz osobom uczącym się w szkołach ponadgimnazjalnych do ukończenia 21 roku życia jak i  osobom studiującym do ukończenia 26 roku życia pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest rodzicem studenta - podopiecznego).

Bilet Rodzina Plus jednorazowy

W każdy dzień tygodnia rodziny posiadające kartę wrocławskiego programu „Rodzina Plus” mają prawo do zakupu biletu rodzinnego Rodzina PLUS, niezależnie od liczby posiadanych dzieci po przedstawieniu ważnych kart „Rodzina Plus” wraz z dokumentami stwierdzającymi tożsamość członków rodziny.

Bilet studencki jednorazowy

Przysługuje studentom  szkół wyższych do ukończenia 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.

Bilety ulgowe grupowe jednorazowe

Przysługują grupom liczącym 10 lub więcej osób uprawnionych do zakupu biletu ulgowego. Na każde 10 zakupionych biletów  przysługuje  1 kupon kontrolny (jedenasty). Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy. Na przykład: w przypadku grupy liczącej 33 osoby - 30 podopiecznych i 3 opiekunów, 3 opiekunów wejdzie na trzy kupony kontrolne, każda kolejna osoba (opiekun, pilot, kierowca itp.) ma prawo do zakupu odpowiedniego biletu grupowego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat.

Bilety normalne grupowe jednorazowe

Przysługują grupom liczącym 15 lub więcej osób. Na pierwsze 15 zakupionych biletów  przysługuje  1 kupon kontrolny (szesnasty). Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy, każda kolejna osoba (opiekun, pilot, kierowca) ma prawo do zakupu biletu w cenie biletu grupowego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat.

Grupy mieszane

Grupa może składać się z osób którym przysługują bilety normalne i osób, którym przysługują bilety ulgowe. Musi liczyć min.15 osób. Na pierwsze  15 zakupionych biletów, grupie przysługuje 1  kupon kontrolny (szesnasty). Jeżeli jednak liczba osób uprawnionych do skorzystania z biletu grupowego ulgowego w grupie mieszanej jest większa niż 10, na każde 10 osób, które są uprawnione do korzystania z biletu grupowego ulgowego jeden opiekun  uprawniony jest do skorzystania z kuponu kontrolnego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z  kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat.


Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla grup zorganizowanych - wycieczek.

WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider